Общинска избирателна комисия Елена


РЕШЕНИЕ
№ 71
Елена, 28.10.2019

ОТНОСНО: ЗА ИЗБИРАНЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ

Брой мандати за общински съветници

 

            ТРИНАДЕСЕТ                                                              13

                             с думи                                                                 с цифри

 

 

Днес, 28.10.2019 г., в 14:55 ч. Общинската избирателна комисия на основание чл. 453 и 454 от Изборния кодекс и въз основа на получените данни от протоколите на СИК

 

Р Е Ш И :

 

  1. Общинската избирателна квота е 273 (Двеста седемдесет и три ) гласове.

 

ІІ. Избрани за общински съветници независими кандидати: няма;

 

 

ІІІ. Брой мандати, които се разпределят между партиите, коалициите и местните коалиции, получили гласове не по-малко от общинската избирателна квота:

                ………Тринадесет…….                                               13

                                      (с думи)                                            (с цифри)

 

  1. IV. Мандатите за общинските съветници по т. III се разпределят между партиите, коалициите и местните коалиции, получили гласове не по-малко от общинската избирателна квота, както следва:

 

№ в бюле-тината

 

Наименование на партията, коалицията или местната коалиция

 

БРОЙ МАНДАТИ

     с думи                                   с цифри

43

ПП ГЕРБ

  СЕДЕМ                                          7

55

ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“

  ЕДИН                                             1

56

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

  ПЕТ                                                5

 

 

 

 

  1. V.Обявява разпределението на заявените предпочитания (преференции) за отделните кандидати по кандидатски листи на партиите, коалициите и местните коалиции, получили мандати, и подрежда кандидатите, както следва:

 

 

 

№ в бюл етин ата

Наименование на партията, коалицията или местната коалиция

№ в подр ежда нето

Собствено, бащино и фамилно име на кандидатите в листата

на

спис

ъка

Брой

предпо

читания

8

НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ ННАНА

1

Данчо Драганов Иванов

А

79

 

НА БЪЛГАРИЯ

2

Анета Василева Балабанова

А

9

15

 

НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

СВОБОДИ

1

Лютви Юсеинов Османов

А

117

 

2

Ахмед Хабилов Алиев

А

16

 

3

Звездомир Йосифов Гюзелев

Б

3

34

 

ПП ВМРО - БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО

ДВИЖЕНИЕ

1

Йордан Стоянов Минчев

А

138

 

2

Ваня Пенчева Николова

А

14

 

3

Емил Стефанов Стефанов

Б

12

 

 

4

Йорданка Стефанова Грънчарова

Б

12

 

 

5

Димитър Недев Димитров

Б

10

 

 

6

Рени Симеонова Иванова

Б

6

43

 

ПП ГЕРБ

1

Валентин Владимиров Гуцов

А

1089

 

2

Стоян Николаев Златев

Б

46

 

3

Йордан Иванов Йорданов

Б

37

 

4

Стела Петрова Горбанова-Василева

Б

24

 

5

Стефан Иванов Минчев

Б

39

 

 

6

Анета Илиева Ламбурова

Б

37

 

 

7

Мартин Иванов Трухчев

Б

31

 

 

8

Христо Сашев Маринов

Б

31

 

 

9

Стефан Йорданов Христов

Б

61

 

 

10

Цветка Драганова Зуркова

Б

13

 

 

 

11

Богдана Симеонова Пеева

Б

22

12

Владислав Стоянов Велев

Б

55

13

Магдалена Николова Илиева-Гайдарова

Б

47

55


Движение за права и свободи - ДПС

1

Зехра Халилова Салиева

А

311

2

Мехмед Алиосманов Юсеинов

А

26

3

Феим Хасанов Ембиев

Б

10

4

Сашо Пламенов Иванов

Б

1

5

Реджеб Халилов Салимов

Б

1

6

Юсеин Асанов Исмаилов

Б

5

7

Сурай Юсеинов Шабанов

Б

5

8

Мустафа Селимов Мустафов

Б

2

 

 

56

 

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

Сашо Петков Топалов

А

617

2

Лазар Николов Костов

А

110

3

Симеон Стоянов Кънчев

Б

42

 

4

Анастасия Петкова Тонева-Пеева

Б

54

 

5

Даниел Весков Василев

Б

41

 

6

Стефан Василев Стефанов

Б

52

 

7

Петър Христов Димитров

Б

28

 

8

Адем Юсуф Шабан

Б

5

 

9

Парашкева Кирилова Белянова

Б

30

 

10

Мариана Стефанова Гвоздиева

Б

20

 

11

Димка Петкова Стоянова

Б

58

 

12

Калин Георгиев Кършев

Б

35

 

13

Трифон Стойков Иванов

Б

11

 

66

 

„ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

1

Красимир Тодоров Кръстев

А

64

 

2

Иван Радославов Маринов

А

9

 

3

Румяна Йорданова Павлова

А

7

 

 

4

Сава Христов Савов

Б

6

 

 

5

Йордан Иванов Йорданов

Б

0

 

 

67

 

Местна коалиция ВОЛЯ (ЗЕМЕДЕЛСКИ

СЪЮЗ"АП.СТАМБОЛИИСКИ")

1

Марияна Стефанова Донкова

А

25

 

2

Петър Стойков Петров

А

12

 

3

Стефка Павлова Атанасова

А

3

 

 

  1. VI. Обявява имената на избраните общински съветници по партии, коалиции и местни коалиции, както следва:

 

Имена на общинските съветници

Партия/коалиция/местна коалиция/независим

ЕГН/ЛНЧ

1

Анастасия Петкова Тонева-Пеева

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

**********

2 Анета Илиева Ламбурова

ПП ГЕРБ

**********

3 Валентин Владимиров Гуцов

ПП ГЕРБ

**********

4 Даниел Весков Василев

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

**********

5 Зехра Халилова Салиева

Движение за права и свободи - ДПС

**********

6 Йордан Иванов Йорданов

ПП ГЕРБ

**********

7 Лазар Николов Костов

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

**********

8 Мартин Иванов Трухчев

ПП ГЕРБ

**********

9 Сашо Петков Топалов

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

**********

10 Симеон Стоянов Кънчев

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

**********

11 Стела Петрова Горбанова-Василева

ПП ГЕРБ

**********

12 Стефан Иванов Минчев

ПП ГЕРБ

**********

13 Стоян Николаев Златев

ПП ГЕРБ

**********

 

 

 

Член на комисията, който не е съгласен с отразеното в решението го подписва с особено мнение, което се прилага към решението и става неразделна част от него.


 

Председател: Румяна Стойкова Антонова

Секретар: Костадин Петров Господинов

* Публикувано на 28.10.2019 в 16:53 часа

Свързани решения:

80/01.11.2019

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    1234
    567891011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

Решения

  • № 90 / 05.11.2019

    относно: Определяне на трима членове на ОИК Елена за предаване на пликове с изборни книжа на ТЗ на ГД „ГРАО“ В.Търново

  • № 89 / 03.11.2019

    относно: ЗА ИЗБИРАНЕ НА КМЕТ НА КМЕТСТВО с. КОНСТАНТИН

  • № 88 / 03.11.2019

    относно: ЗА ИЗБИРАНЕ НА КМЕТ НА КМЕТСТВО с. МАЙСКО

всички решения